Örümcek Standlar, kurumsal pazara tam fuarcılık hizmetleri vermek amacıyla kurulmuş, Türkiye’nin en kapsamlı fuar ve kongre stand şirketidir. Örümcek Standlar, Türkiye çapındaki iş ortakları ile, ülkemizin her şehirindeki fuarcılık organizasyonlarını başarı ile gerçekleştirmektedir. Bu yönüyle alanında bir ilk olan Örümcek Standlar, fuarlara katılmak isteyen her kuruluşa anahtar teslimi fuarcılık hizmetleri sunmaktadır.

Kongre Stand ile yapacağınız tüm fuarcılık çalışmaları, tekbir muhatap Firma ile fuarcılık hizmet ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılama imkanını Size beraberinde sunar. Her üretici Firmanın vazgeçilmez tanıtım faaliyeti olan fuarlara katılmak, özellikle KOBİ’ler için Örümcek Standlar ile birlikte artık bir sıkıntı olmaktan ve çok Firmalı muhatap zahmetinden çıkmıştır.

Örümcek Standlar, ülkemizin sanayi ve ticaret alanındaki değerli kuruluşlarına fuar hizmetleri gereksinimlerinde katma değer sağlamaya devam etmektedir.Örümcek Standlar olarak biz, Kurumları farklılaştıran Fuar Stand Projeleri üreterek ve gerçekleştirerek, katılımcıların maksimum performans göstermeleri, maksimum sayıda ziyaretçi kabul etmeleri, maksimum sayıda sipariş veya iş bağlantısı elde etmeleri, ürün ve hizmetlerini sunuş şekli ile etkilemeleri hususlarında, müşterilerimizi İŞ ORTAĞI olarak görüyor, Fuarcılık sektöründeki işimizi bu zihniyetle yürütüyoruz.

Örümcek Standlar, Teknolojiyi ve 3 boyutlu Fuar Stand Proje tasarımının ruhunu, çalışmalarının merkezine yerleştirerek ve iddialı bir büyüme planı içinde sektördeki faaliyetleri sürdürmektedir.Mühendislık ve Mimarlık vizyonuyla çalışmalarını sürdüren Örümcek Standlar, internet üzerinde sanal fuar alanı ve fuar stand projeleri çalışmaları konusunda da yatırımlarını ve faaliyetlerini devam ettirmektedir.